Mobil Onay Nasıl Yapılır?

Mobil Onay Nasıl Yapılır?

Günümüz de bir çok platform hesaplarınızı onaylamanız için sadece mail doğrulaması talep etmiyor. Artık mail sisteminin yanında profillerin mobil onaylı hale getirilmesi istenmekte. Bu durum telefon numaranızı sisteme kayıt etmek istemeyebilirsiniz. Yada birden fazla hesaba sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ne kadar telefon numarasına sahipseniz o sayıda sms doğrulama yapabilirsiniz.

Smsdogrulama.net sizlere dilediğiniz platformda istediğiniz kadar mobil onaylı hesaba sahip olma imkanı sunar. Facebook mobil onay sisteminde artık dilediğiniz kadar mobil onay yapabilirsiniz ve bütün hesaplarınız sms doğrulama onayı aldığı için kesinlikle sorun yaşamazsınız. Aynı şekilde instagram mobil onay sisteminde de tercih edebilir ve dilediğiniz kadar mobil onaylı instagram hesabına sahip olabilirsiniz. Yüzlerce ülke milyonlarca mobil onay servisine sahip olacağınız bu sistem de artık tüm hesaplarınız mobil onaylı olacak.

Sms doğrulama hizmeti sunulan birkaç hizmeti eklemek gerekirse şu şekildedir;
Facebook mobil onayİnstagram Mobil OnayTwitter Mobil OnayWhatsapp Mobil onayTinder mobil onayTiktok Mobil OnayYoutube Mobil OnayPapara Mobil OnayGmail Mobil OnaySteam Mobil OnayTelegram Mobil OnayYandex Mobil OnayAmazon Mobil OnayNttgame Mobil OnayAlibaba Mobil OnayEbay Mobil Onay ve daha bir çok platforma ve tüm ülkelere ait mobil onay servisleri.

Saniyeler içerisinde tüm servislere ait sms doğrulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Canlı destek üzerinden 7 gün 24 saat satış öncesi destek ekibimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Profilinize giriş yaptığınız da ticked sistemini kullanarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

www.smsdogrulama.net