İnstagram'da Canlı Yayın Yaparak Para kazanın

İnstagram'da Canlı Yayın Yaparak Para kazanın

İnstagramdan Nasıl Para Kazanılır?

İnstagramdan nasıl para kazanılır, her geçen gün yeni bir özelliğini kullanıcılarına sunan instagram sosyal medya uygulaması, bu kez de canlı yayın değişikliği ile gündeme geldi. Artık instagram canlı yayınlarınızdan para kazanabilme imkanınız var.

İnstagramdan Nasıl Para Kazanılır?

İnstagramdan nasıl para kazanılır? Canlı yayın rozetlerini aktif eden yayıncılar, yayın yorumları kısmında yer alacak olan rozet satışlarından para kazabilecekler. Takipçileriniz burada yer alacak olan rozetlerden dilediklerini seçebilirler, bu rozetlerin ücretlerini ise Google play veya App Store ile ödeyebilecekler. 

Canlı yayın yap para kazan, rozet satın alan kullanıcıların isimlerinde kalp şekilde ikonlar beliriyor. Bu rozetlerle destekledikleri yayıncının rozet satın alanlar listesinde yerlerini alabiliyorlar. İnstagram içerik üreticilerini daha fazla desteklemek için rozetlerle kazandıkları gelire eşit miktarda destek vereceğini açıkladı

İnstagramdan Para Kazanılır Mı?

İnstagramdan para kazanılır mı? Sorusuna artık kesin olarak " evet " yanıtını verebilirsiniz. İhtiyacınız olan aktif takipçilere sahip bir kitleye hitap edebilmek. Profiliniz belirli bir kitleye hitap ediyor ve etkileşime geçmekte zorlanıyorsanız türk takipçi satın alabilirsiniz. Bu şekilde binlerce aktif kullanıcının profilinizi görmesini ve takip etmesini sağlamış olursunuz.

Daha fazla kişiye hitap ederek yayınlarınızı izlemelerini sağlayabilirsiniz. Sizi beğenen takipçilerinizin destek olmak amacıyla satın aldıkları rozetlerden aktif gelir sahibi olabilir, düzenli para kazanabilirsiniz.